צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

צ'ילרים

 צ'ילרים - לקירור חסכוני ויעיל של חללים גדולים

 

בחללים גדולים מאד, כגון מפעלים,  מרכולים גדולים ועוד. יש להתקין צ'ילרים, על מנת לקרר אזורים גדולים מאוד וכן, לחיסכון בהוצאות האנרגיה. ככל שהחלל יהיה גדול יותר, כך יהיה קל יותר לקרר אותו וכן כידוע, חשבון החשמל בכל חודשיים עשוי להיות נפוח.טכנולוגיית קירור זו, מושתת על קירור מים. ניתן למצוא בצ'ילרים: מעבה, מקפיא, רשת צינורות, מאגר של נוזל קירור ומגוון של משאבות ורכיבים נוספים, אשר נועדו לביצוע התאמות שונות בכל מערכת על פי הצרכים לשימוש בה.

יש לבחור מצנן אוויר הפועל על מים, לא רק על פי המחיר על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על רכישת צ'ילר תעשייתי. מדובר על פתרון חסכוני ויעיל, אפילו אם מדי פעם יש צורך בטכנאי קירור על מנת לבצע תחזוקה שוטפת או תיקון אך התחזוקה זולה ובטווח הארוך ההשקעה מחזירה את עצמה בגדול.

 

 שימוש בצ'ילר במים שאין לנו שימוש בהם

 

יש לציין כי החיסכון בשימוש עם מצנני אוויר הוא כפול, היות והמים המשמשים לקירור, הם למעשה המים שאין אנו עושים בהם שימוש. ניתן למצוא מערכות קירור על מים אשר מכילות עד 400 טון של מים ומערכות אלה, ממוקמות על גגות של מפעלים או הבניינים תעשייתיים. יתרונות  אלה, מאפשרים לשולטים במערכות הקירור הפועלות על מים, לבצע שימוש באנרגיה הפוטנציאלית ל המים. על מנת שניתן יהיה להוביל אותם למקום הרצוי ביתר קלות וללא כל השקעה מיותרת של אנרגיה, על מנת להעלות את לחץ המים או ליצור זרימה.

ישנם יתרונות נוספים ומשמעותיים של שימוש עם צ'ילר, כמו למשל, מצנני מים אשר נועדו לקרר את מי השתייה באופן מידי, במזגנים ביתים. קיימות יחידות קירור שמסייעות בפעולת הקירור של המזגן אך מצד שני, מערכות אלה, אינן מאפשרות את יציאת המים מן המערכת. יש לציין, כי למרות התרגום של המושג "צ'ילר". מכשיר עוצמתי ויעיל זה, גם יכול לחממם. פעולת החימום זהה לקירור, רק שהפעם מדובר על חימום המים ולא על קירורם לעונת החורף.

 

על מצנני אוויר וחשיבותם במגזר התעשייתי

 

באמצעות טכנולוגיית קירור מים במערכת סגורה של קירור על מים, ניתן יהיה להוריד את טמפרטורת המים לטמפרטורה הרצויה. תוך השקעת אנרגיה מינימאלית ושמירה על המים הנמצאים במערכת סגורה זו הסיבה כי מצנני מים אלה, נחוצים וחיוניים בתחומי התעשייה השונים. על מנת להתייעל נכון, יש למצוא את מצנני המים היעילים והחסכוניים ביותר. מצננים איכותיים, חזקים וחסכוניים באנרגיה, תוכלו למצוא בחברת טכנו אב מדחסים בע"מ, אשר מספקת פתרונות תעשייתיים יעילים אם מדחסים, מצנני מים{צ'ילרים} ועוד. 

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

נשמח לחזור אליכם בהקדם.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

כתובת המשרד: קיבוץ חורשים ת.ד 20

טלפון: 072-2230700

פקס: 03-9028477

מייל: office@techno-av.co.il

קבלת הצעת מחיר

טכנו אב

072-2230700