מדחס בורגי​

 כך תבחרו

המדחסים השונים יכולים להגיע בשלל דגמים, שכן המטרות שלשמן הם נועדו נבדלות אחת מן השנייה. כך שאם אתם שוקלים לבצע רכישה של מדחס בורגי למשל, אתם צריכים לשים לב שאתם בוחרים במדחס איכותי שיוכל לענות על כל הדרישות שלכם ולאפשר לכם לדעת שאתם בוחרים נכון בסופו של דבר.

אם אתם מתכוונים לקנות כל סוג של מדחס, עליכם לחשוב מה הכי מתאים לכם, שכן בהתאם לכך אתם לא תצטרכו להתלבט יותר מידי, ואז אתם תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים מדחס שיאפשר לכם להיות מרוצים ממנו.

 

מחליטים לקנות לאחר שמתייעצים

 

בכדי שאתם לא תצטרכו להתמודד עם מצב שבו אתם קונים מחוללי חנקן או מדחס בורגי שאתם לא מרוצים ממנו, אז אנו נמליץ לכם פשוט לבדוק כל אופציה שיש לכם ולחשוב מה הכי מתאים לכם. אנו בטוחים שאם אתם תעשו זאת כמו שצריך, אתם לא תצטרכו להתלבט יותר מידי לגבי הרכישה שלכם.

תחשבו מה הכי מתאים לכם, כלומר מהם המאפיינים שהכי חשובים לכם כאשר אתם באים לקנות כל סוג של מדחס, ואין לנו ספק שלאחר מכן אתם לא תצטרכו להתמודד עם יותר מיד לבטים שקשורים ברכישה שלכם.

 

איכות המדחס – מה לבדוק?

 

רוצים לוודא שאתם קונים מדחס שיאפשר לכם להיות מרוצים ממנו? בכדי שכך יהיה המצב, אתם רק צריכים לבדוק את האיכות שלו ולשים לב שאתם עושים את הדבר הנכון. כך אתם לא תצטרכו לתהות מה הכי מתאים לכם. זה ללא ספק יעזור לכם להיות מרוצים בסופו של דבר.

תבדקו את המנוע, החברה שמייצרת את המדחס וכמובן שגם את העוצמה שלו. זה עשוי להוות אינדיקציה בשבילכם לגבי ההתאמה שלו לצרכים שלכם, וכך אתם תוכלו להחליט אם זה מתאים לכם או שמא אתם רוצים לבחור באופציה אחרת בסופו של דבר. זה ללא ספק יקל עליכם ויעזור לכם להחליט מה הכי מתאים לכם.

 

בוחרים חכם ולא מתפשרים

 

אם תחליטו לקנות אצל טכנו אב, אתם ללא ספק תוכלו להיות מרוצים מהבחירה שלכם, שכן לא רק שאתם תקבלו תמורה מעולה בעבור הכסף שלכם, אלא אתם גם תוכלו לקבל זאת בעבור סכום קטן. כך שאתם לא צריכים להוציא יותר מידי כסף בכדי לקנות מדחס אצל חנות שתגבה מכם מחירים מופרזים. פשוט תבחרו לפנות אל טכנו אב, ואתם לא תצטערו על הבחירה שלכם לעשות זאת. הם כבר יעזרו לכם.

 

מדחס בורגי – האם הוא מתאים לכם?

מדחס בורגי הנקרא פעמים רבות גם בשמו הארוך יותר : 'מדחס אוויר בורגי' הינו מדחס אוויר אותו מפעיל מנוע. תפקידו של המנוע הינו להסתובב ולגרום לדחיסה של הגז. אחד מההבדלים העיקריים בין מדחס זה לבין אחרים בא לידי ביטוי בנתון שהוא נע על צירים ולכן הוא אינו זקוק למשאבת שמן.

 

נקודות שכדאי לדעת אודות המדחס הבורגי

יש נקודות רבות אותן חשוב לדעת אודות מדחס מסוג בורגי וזאת על מנת להבין מהם ההבדלים בינו לבין מדחסים מסוגים אחרים:

 

היווצרות השמן במדחס - יש הפרש בלחצים במדחס זה בין פעולת הדחיסה לבין פעולת היניקה. הפרש זה הוא שגורם ללחץ השמן להיווצר בטבעיות.

הגנה ובקרה - למדחס יש חיישנים שתפקידם להעניק לו הגנה. למדחסים המתקדמים יש מנגנוני בקרה פנימיים שתפקידם להתריע על כל מיני אלמנטים אשר מחייבים תיקון או טיפול תחזוקתי במדחס.

סוגי המדחס הבורגי - יש שני סוגי מדחסי בורג: הראשון הוא מדחס בורגי הפועל על שמן והשני הוא מדחס מסוג בורגי שאינו פועל על שמן. הראשון אינו מתאים לתעשיית המזון והתרופות וזאת משום שהשמן יכול לפגוע באוויר שנוצר בעת הייצור ולכן לעיתים משתמשים בתעשייה במדחס שאינו פועל של שמן. מדחס זה אחראי על פעולת דחיסה יבשה.

 

כל היתרונות של מדחס בורגי

 

גודל ותפוקה - גודלו של המדחס הבורגי קטן וזאת לעומת תפוקתו הגדולה הינו דבר המהווה יתרון גדול מאוד לעבודות שטח ותעשיות קטנות. מדחס זה יכול לעבודה בעומס מלא לאורך שעות רבות וחשוב לא פחות הוא יכול לעבוד במשך זמן רב ברציפות.

ניידות - כיום יש מדחסים ניידים מסוג בורגי, כך שניתן לשנע אותם בקלות ולשלב אותם בכמעט כל מקום עבודה. מהירות - יש מדחסים שמהירות הסיבוב שלהם היא כ- 3000 סל"ד, כמות גדולה בהרבה מהמהירות של מדחסי הבוכנה.

כמות וויסות - המדחס הבורגי בנוי מכמות קטנה של חלקים ואחד המאפיינים שלו הוא יכולת הויסות שלו, כאן מדובר על יכולת ויסות טובה מאוד שמובילה לכך שהמערכת לא תצטרך להתמודד יתר על מידה עם מצב של דחיסת יתר.

אין צורך בשמן - המשאב הבורגי לא זקוק לאותה משאבת שמן אותה ניתן למצוא בכל יתר סוגי המדחסות המשרתות את התעשייה ולמרות זאת יש אפשרות לרכוש מדחס בורגי שפועל על שמן.

 

רוכשים מדחס מסוג בורגי

אם אתם מעוניינים לרכוש מדחס מסוג בורגי תמיד חשוב לפנות אל מומחים בתחום על מנת שיבחנו את הדרישות שלכם ואת הצרכים של מקום העבודה שלכם וימליצו האם אכן מדחס בורגי הוא התשובה האידיאלית או שמא עדיף מדחס אחר. טרם קניית המדחס חשוב שתבדקו מהי מהירותו, האם ניתן לשנות את המהירות, מהו נפח המדחס המתאים לסוג העבודה הנדרשת, האם המדחס יכול לעבוד בסביבה חמה או קרה (יש לוודא טמפרטורות מקסימום), האם הוא מגיע עם תו תקן ומהי התחזוקה הנדרשת מכם בכל הקשור אליו. בהצלחה!

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

נשמח לחזור אליכם בהקדם.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

כתובת המשרד: קיבוץ חורשים ת.ד 20

טלפון: 072-2230700

פקס: 03-9028477

מייל: office@techno-av.co.il

קבלת הצעת מחיר

טכנו אב

072-2230700​