מדחס אוויר – כרטיס הביקור שלכם

מדחס אוויר המוכר פעמים רבות בכינוי 'קומפרסור' הינו מכשיר שתפקידו להמיר כוח לאנרגיה מסוג קינטית. פעולה זו מתבצעת על ידי דחיסה של אוויר שאותו יש אפשרות לשחרר וזאת בהתאם לפקודה.

 

מבנה מדחס אוויר

מדחס אוויר תמיד יהיה בנוי ממיכל לחץ ומיחידת דחיסה. תפקידה של המשאבה הינו להעביר אוויר מאותו לחץ אטמוספרי היישר אל מיכל מוגבל מימדים בו האוויר יישמר עד רגע השימוש בו. בתעשייה נעשה שימוש במדחסים בורגיים, שנקראים כך משום שהבוכנות שלהם בצורת בורג. בוכנות אלו מסתובבות סביב הציר שלהן וכאשר הן מסתובבות הן משחררות אוויר למיכל הלחץ.

 

סוגים שונים של מדחסי  אוויר

נכון להיום ניתן למצוא סוגים ודגמים שונים של מדחסי אוויר. בין הסוגים הפופולאריים ביותר בתעשייה נמצא מדחס אוויר להן יש מספר זוגי של בוכנות, אשר נעות מטה ומעלה בצילינדרים, מזרימות אוויר לצילינדר ומשחררות את האוויר לתוך מיכל הלחץ. המשאבה מפסיקה לפעול כאשר לחץ האוויר מגיע למידה שהוגדרה מראש. בין המדחסים המוצעים לתעשייה ניתן למצוא:

מדחסים אוויר בורגיים – מותג EKO היוקרתי מונה 8 דגמים שונים של מדחסי אוויר. בנוסף ניתן למצוא את המדחסי אוויר הבורגיים של סדרת DIAMOND וסדרות איכותיות נוספות המוצעות בחברות שעיקר המומחיות שלהן היא שיווק סוגים שונים של מדחסים והתאמתם לאופי השימוש של קהל היעד.

מדחס להבים – סוג נוסף של מדחסים הוא מדחס הסכינים הידועה כמדחס חסכוני באנרגיה וכזה אשר הבלאי שלו נמוך. בנוסף, פעולתו של מדחס הלהבים היא השקטה ביותר מבין סוגי המדחסים. במדחס זה הלהבים מסתובבים במקום ומשפיעים על  הלחץ במערכת. סוגי המדחסים המוצעים הם מדחסי סדרת 2000, סדרת 400, סדרת 500 ועוד.

 

מהו המדחס הפונקציונאלי המתאים לכם?

בחירת מדחס אוויר צריכה להיעשות על ידי יודעי דבר. באם אתם זקוקים למדחס יש בידכן שתי אפשרויות: הראשונה היא להגיע עם המדחס שהיה לכם לחנות בה מוכרים מדחסים ולקנות בדיוק את אותו מדחס אוויר. אפשרות שנייה היא לפנות אל המומחים של חברה המשווקת מדחסי אוויר איכותיים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. להסביר למומחה מה אופי השימוש של המדחס מבחינתכם ואילו הוא יציע לכם את אותם מדחסי אוויר המתאימים לכם ויפרט אודות היתרונות של כל אחד ואחד מאותם המדחסים המוצעים לכם.

 

הבחירה הנכונה מתחילה בכם

אנו מאמינים שאתם יודעים באופן הכי טוב מה דרוש לכם. לכן, ההמלצה שלנו היא תמיד להגיע עם הדרישות הספציפיות שלכם (ואם יש אפשרות עם המדחס הקודם או פרטים מדוייקים על המדחסים בהם השתמשתם עד היום) ואילו אנחנו נבדוק האם עד כמה שירת אתכם המדחס שהיה לכם באופן המתאים ביותר והאם יש אלטרנטיבה מתקדמת יותר בשוק המדחסים, אשר יכולה להוביל אתכם לתוצאה טובה יותר, הן מבחינת חיסכון אנרגיה לטווח הארוך, עמידות בלאי ופרמטרים חשובים נוספים. בהצלחה!

 

מדחס אוויר

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

נשמח לחזור אליכם בהקדם.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

כתובת המשרד: קיבוץ חורשים ת.ד 20

טלפון: 072-2230700

פקס: 03-9028477

מייל: office@techno-av.co.il

קבלת הצעת מחיר

טכנו אב

072-2230700​