מדחס אוויר​

השימוש במדחס אוויר למטרות שונות

 

כל אדם יודע שהאוויר הוא דבר מאוד חשוב. האוויר משמש כל אדם לנשימה ובלי אוויר אין בעצם חיים, אך בוודאי תתפלאו לשמוע שלאוויר יש עוד שימושים משמעותיים מאוד מלבד השימוש הידוע והמוכר בו. כך לדוגמא: מדחס אוויר, אשר מכיל אוויר דחוס יכול לשמש עבור מגוון צרכים במגזר התעשייתי, במגזר העסקי ועוד. אם אתם תוהים מהו אותו אוויר דחוס ומדוע הוא כה חיוני למגזר העסקי, התעשייתי ולעיתים אפילו גם למגזר הפרטי, כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.

 

אוויר דחוס- למה הוא משמש

 

כאמור, האוויר הוא דבר בסיסי וחשוב עבור כל אדם. על מנת לחיות, צריך לנשום אוויר. האוויר הרלוונטי לנשימה הינו אוויר בצורתו המקורית. על מנת שהאוויר יהיה יעיל לצרכים נוספים, יש צורך לדחוס אותו. לחץ האוויר הדחוס מסמל את כמות חלקיקי האוויר המצויים בנפח מסוים. ככל שיש יותר חלקיקי אוויר בנפח נתון, כך לחץ האוויר יהיה גבוה יותר. ניתן לעלות את לחץ האוויר בצורה ניכרת באמצעות שימוש במדחסי אוויר. אז איך בעצם דוחסים את האוויר על מנת להשתמש בו? מאוד פשוט. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מדחסי אוויר איכותיים ויעילים, אשר מטרתם היא לדחוס אוויר עבור צרכים שונים. את מדחסי האוויר, ניתן למצוא בגדלים שונים בהתאם לצורך. ניתן למצוא כיום מדחסי אוויר ביתיים ומנגד, מדחסי אוויר תעשייתיים. מדחסי האוויר שואבים את האוויר ודוחסים אותו עד ללחץ הדרוש לו. ככל שהמדחס איכותי יותר הוא יבצע את פעולת הדחיסה בזמן קצר יותר וביעילות רבה יותר תוך חיסכון באנרגיה., אשר תייעל את בית העסק.אחד מסוג המדחסים הנפוצים שחוסכים באנרגיה הינו מדחס מסוג אינוורטר שהוא למעשה מדחס בורגי שניתן לראות  אותו במזגנים החדשניים שחוסכים באנרגיה.

 

עבור אילו צרכים משמש האוויר הדחוס

 

השימוש כיום במדחסי אוויר הינו מגוון. אשר למצוא מדחס אוויר קטן אצל רופא השיניים אשר באמצעותו הוא מנקה את שאריות האבנית שבשיניים או את שאריות שיוף השן בסוף הטיפול. ניתן למצוא את מדחסי האוויר בשימוש תעשייתי כגון: קירור מוצרים ומשטחים באמצעות צ'ילרים, הנעה של פסי ייצור, ניקוי וטיהור של אזורים שונים ועוד. חשוב מאוד לזכור שאוויר דחוס אשר נוצר על ידי קומפרסור {מדחס אוויר}, יהיה שונה בהתאם לסוג המדחס אשר דוחס אותו המדחסים שאנו יותר מכירים, הינם מדחסים למזגנים.ישנם מדחסי אוויר, או במילה המוכרת שלהם קומפרסורים אשר מספקים אוויר יבש ונקי וישנם מדחסי אוויר הפועלים באמצעות שמן ולכן בין היתר פולטים גם אדי שמן עם האוויר. לא כל מדחס מתאים לכל עבודה ולא כל מדחס מתאים לכל מקום.אם אתם מעוניינים לבחור את מדחס האוויר האידיאלי עבור הצרכים שלכם, כדאי מאוד שתפנו אל טכנו אב מדחסים בע"מ בחברה זו. תמצאו את המדחסים המתקדמים והאיכותיים ביותר וכן, תקבלו ייעוץ מאנשי הצוות המנוסים והמקצועיים אודות המדחס המתאים לצרכים שלכם.​

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

נשמח לחזור אליכם בהקדם.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

כתובת המשרד: קיבוץ חורשים ת.ד 20

טלפון: 072-2230700

פקס: 03-9028477

מייל: office@techno-av.co.il

קבלת הצעת מחיר

טכנו אב

072-2230700