מדחסים איכותיים

מדחסים מהווים את בין המערכות העיקריות לשינוע ולהפעלת מכשירים שונים בתעשייה. אלמלא המדחסים, הפעלה של מכונות שונות הייתה יקרה הרבה יותר ומורכבת לאין שיעור. מדחסים, או בתרגום האנגלי שלהם, קומפרסורים, הם מערכות המניעות ומפעילות מכשירים בהתבסס על כוחות לחץ אוויר.

 

כיצד המדחס עובד?

ישנם סוגים שונים של מדחסים אולם עקרון העבודה דומה בכולם. מערכת בעלת כוח כמו בוכנה או גוף אחר מפעיל לחץ על מיכל סגור ובו אוויר. האוויר נדחס ובכך הוא מהווה אנרגיה פוטנציאלית לשינוע והפעלת כוח על גורמים אחרים. באופן זה, המדחס יכול להניע מנופים, גלגלים ומערכות שלמות.

 

ישנם סוגים שונים של מדחסים המקבלים שימוש כיום בתעשייה ורבים מהם מפותחים בהתאם למטרה שלשמה הם מיוצרים. באופן זה, ניתן יהיה למצוא מגוון עצום של אפשרויות למדחסים מסוגים שונים.

 

המדחסים המיוצרים כיום כוללים מדחסי בורג ומדחסי להבים המשמשים למטרות שונות בתעשייה. כל אחד מהמדחסים פועל באופן שונה כך שאיתור המדחס האידאלי לצרכים האישיים שלכם מצריכה היכרות והבנה עם המערכות הפעילות השונות.

 

מדחס בורגי הוא מדחס אוויר אשר כמו כל מדחס אחר, פועל בהתבסס על מנוע המסובב את המדחס ומביא אותו לדחוס את הגז בתוך הבוכנה. יד עם זאת, שלא כמו מדחסים אחרים, המדחס הבורגי אינו זקוק למשאבת שמן על מנת לפעול ופעולתו מבוססת על הפרש לחצים קיים בין פעולת הדחיסה ופעולת היניקה בתהליך העבודה הקיים.

 

פעולתו של מדחס בורגי מווסתת באופן אוטומטי הודות לכוחות הפעילים עליו ובאמצעות וסת לחץ אותו מתקינים בתוך המדחס בעת הייצור שלו.  למדחס הבורגי יש מנגנון בקרה פנימי הכולל רישום פעיל של שעות העבודה וההפעלה שלו וכן הגנה עצמית באמצעות חיישנים רלוונטיים. נכון להיום ניתן למצוא את המדחס הבורגי בתחומי תעשייה שונים בשל היעדר הצורך במשאבת שמן ובשל השימוש באוויר.

 

מדחס נוסף הנמצא בשימוש תדיר כיום הוא מדחס להבים. מדחס להבים, או בשמו השני, מדחס סכינים, נחשב למדחס חסכוני ביותר באנרגיה, בעל בלאי נמוך ביותר ומשמש בעיקר לתהליכים קצרים או מכשירים קטנים בגודלם.

 

מדחס הלהבים כשמו הן הוא, מדחס הפועל על להבים. כאשר הלהבים מסתובבים, הם יוצרים שינויים באופן דחיסת הגז ומאפשרים פעולה מבלי להיות תלויים זה בזה. בשל היעילות של מנגנון פעולה זה, מדחס הלהבים נחשב לאיכותי ביותר, בעל בלאי נמוך, עבודה שקטה ויכולת שרידות למשך שנים רבות. יד עם זאת, הוא אינו מיועד למכשירים גדולים

 

מדחסים איכותיים לתעשייה

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

נשמח לחזור אליכם בהקדם.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

צור איתנו קשר

השאר לנו פרטים ונשמח לעמוד לשירותך!

כתובת המשרד: קיבוץ חורשים ת.ד 20

טלפון: 072-2230700

פקס: 03-9028477

מייל: office@techno-av.co.il

קבלת הצעת מחיר

טכנו אב

072-2230700​